Zwrot podatku – Wielka Brytania

W przypadku gdy ktoś pracował za granicą, bądź aktualnie jeszcze pracuje, ale niebawem zakończy swoją karierę na wyspach i zamierza wrócić do swojego kraju, do Polski, wówczas w tych przypadkach może jak najbardziej starać się o zwrot naddatku na podatek, który był płacony podczas pracy na terytorium Anglii. Tym bardziej, że może się okazać, że podliczona kwota, która nam się należy może być naprawdę wysoka. Warto więc się tym dobrze zainteresować i działać w tym kierunku. Firma euro-tax, to firma pomagająca zdobyć te należne nam pieniądze, które uczciwie zapracowaliśmy.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Ważne jest jednak to, że możemy się ubiegać o zwrot pieniędzy z podatku, tylko w sytuacji, kiedy nasza praca była wykonywana uczciwie, a więc inaczej mówiąc legalnie, a ustalonych, zgodnych z prawem warunkach zatrudnienia. Nie może być to praca nielegalna, czy jak to pospolicie się nazywa ów zatrudnienie „pracą na czarno”. Aby starać się o zwrot podatku są dostępne trzy drogi. Pierwsze dwie drogi polegają na posiadaniu karty podatkowej P czterdzieści pięć, bądź karty podatkowej P sześćdziesiąt. Jeśli nie posiadamy takiego rodzaju kart, to trzecią drogą prowadzącą do odzyskania przez nas należnego nam podatku jest posiadanie payslipów. Firma euro-tax zajmuje się pomocą w odzyskiwaniu ludziom pieniędzy z podatków. Możemy skontaktować się z nimi kilkoma sposobami.

Możemy wypełnic formularze znajdujące się na stronie i czekać na telefon od nich, który powinien zadzwonić w ciągu czterdziestu ośmiu godzin od wysłania wypełnionego formularza, możemy także kontaktować się drogą telefoniczną z firmą, bądź za pomocą wypełnionego formularza kontaktowego, który trzeba przesłać na adres. Na zachętę, dla wszystkich, którzy nie są jeszcze zdecydowani, czy będą się ubiegać o zwrot podatku, warto podkreślić, że za trzy miesiące pracy na terenie Anglii należy się nam nawet pięćset funtów zwrotu podatku. To już jest spora i poważna sumka. Zatem, każdy, kto miał okazję pracować na terenie Angli, niech się zabiera – jeśli tego jeszcze nie zrobił – za odpowiednie działania prowadzące do zwrotu należnego im podatku.

Dodaj komentarz