Zwrot podatku – Holandia

Polacy pracujący za granicą, w Holandii mają niebywałą okazję do wzbogacenia swojego budżetu w dodatkową gotówkę, jaka należy się dla każdej osoby z Polski, która pracując w Holandii była zobowiązania do płacenia podatku. A o zwrot podatku za prace w Holandii ubiegać się zdecydowanie warto. Można uzyskać nawet siedemset euro za pracę przez trzy miesiące na terenie Holandii. Przeglądając oferty pracy, zamieszczone w gazetach, na stronach internetowych można nieśmiało wnioskować,  że Polacy wyjeżdżając do pracy do Holandii  znajdują zatrudnienie w pracach o charakterze ogrodniczym, na przykład może to być praca na polu, przy uprawie jakiś warzyw, owoców, czy być może zbiór truskawek.

Zdjęcie znalezione na stronie Pixabay.com

Wynagrodzenia za wykonaną pracę w Holandii dla Polaków może być zdecydowanie wyższe niż w naszym kraju i to jest prawdopodobnie głównym powodem dla jakiego decydują się nasi rodacy wyjeżdżać do Holandii za pracą. Aby móc rozliczyć się z podatku należy posiadać kartę podatkową Jaaropgaaf. W przypadku, kiedy nie posiadamy ów karty, firma euro-tax, zajmująca się pomocą w zwracaniu należnych podatków osobom pracującym za granicą i posiadająca swoją stronę internetową o adresie euro-tax.pl może dokonać rozliczenia za pomocą solarisów. Jak twierdzą ludzie z firmy euro-tax, firma ta pomaga w zwrocie podatku w maksymalnych rozmiarach dla osób pracujących za granicą w danych krajach.

Jeśli chodzi o czas, kiedy można składać wnioski o zwrot podatku holenderskiego, to można tego dokonywać przez cały rok. Rozliczenie podatku za pracę w Holandi trwa od trzech miesięcy do trzech lat. Jest to więc nieco dłuższy czas niż miało to miejsce w przypadku zwrotu podatku za pracę w Irlandii. Warto jednak poczekać nawet i te trzy lata skoro możemy otrzymać takie wysokie sumy. Od firmy euro-tax otrzymamy niezbędne dokumenty wraz z instrukcjami, które poinformują nas jak je prawidłowo wypełnić. Podobnie, jak w poprzednim przypadku, tu także możemy skonsultować się z fachowcami z branży odzyskiwania zwrotów podatków i skonsultować się z nimi, zapytać ich o nurtujące nas pytania.

Dodaj komentarz